2019 DÜĞÜN, NİŞAN DAVETİYE MODELLERİ VE FİYATLARI

DÜĞÜN HABERCİLERİ DAVETİYELER


Evlilik, hayatımızın en özel anlarından bir tanesidir. Evlenecek olan çiftler bu özel ana dair her detayın mükemmel olmasını isterler. Hayatımızda çok az an düğünümüz kadar eşsiz ve mutluluk vericidir. Bunun için sadece düğüne değil ona ait olan bütün detaylara özen göstermek gerekir. Bu detayların en başında ise şüphesiz davetiyeler yer alır.


İyi bir düğünün başlangıcı hiç şüphesiz davetiyelerdir. Düğünün fragmanı gibidirler. Düğüne atılan ilk adımdır davetiyeler. Hayatımızın en özel anlarından biri olan düğünün habercileridirler. Bu yüzden evlenecek olan çiftler için bu konu çok önemlidir. Düğün sahipleri için önemli olduğu kadar eline alıp bakan için de önemlidir. Düğüne ait ipuçları verir, düğünün nasıl olacağını, nerede olacağını söylemenin yanı sıra düğünün içeriğini de belli ederler. Davetiyenin kapağı, tasarımı, yazıları ve davetiyeye ait her detay eşsiz olmalıdır. Çünkü eşsiz bir düğüne eşsiz bir davetiye yakışır.


Düğün, nikah, nişan davetiyeleri yakınlarımızı, hem hayatımızın en önemli anlarında yanımızda olmaya çağırmak adına hem de yıllar sonra açıp baktığımızda bize düğün ve öncesindeki önemli günleri hatırlatıp yüzümüzde bir gülümseme bırakması adına önemlidirler. Bu yüzden davetiyelerin her detayının önemi büyüktür ve ekstra özen gösterilmesi gerekir. Kapağının ilk açıldığı andan itibaren ahengini göstermelidir. Yazıların fontu ve büyüklüğü ideal olmalıdır. Kısacası davetiyenin her detayı göz doldurucu olmalıdır. Bunun için birçok davetiye çeşidi mevcuttur. Renklisinden siyah beyazına, sadesinden gösterişlisine, kokulusundan kokusuzuna kadar birçok davetiye çeşidi bulunmaktadır. Siz de kişiliğinizi yansıtan ve düğününüze giden ilk adım olan davetiyenizi seçerken bütün bu detayları göz önünde bulundurarak davetiyenizi seçmelisiniz.

DAVETİYE METİNLERİ BASKI ÇALIŞMALARI SATIŞ NOKTALARIMIZ
SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ