HAKKIMIZDA

-

EFE TANITIM TEKSTİL VE MATBAA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.Faaliyetine 2006 yılında Topkapı Kale İş Merkezinde başlayan firmamız, tekstil sektöründe anılan bir çok markanın tedarikçisi olmuştur. Profesyonel ve titiz çalışma prensipleriyle, teknolojik gelişmeleri her daim bünyesine katarak, bugün 1.600 metrekare kapalı alanda matbaacılık faaliyetlerine devam etmektedir.


2019 yılında "Anka Cards" markası ile davetiye sektörüne adım atmış ve bu yönde çalışmalarına hergün yeni bir ivme katarak devam etmektedir.

Hakkımızda

SIK SORULAN SORULAR

Davetiyem kaç günde teslim edilir?

Davetiyelerinizin, siparişinizden bir gün sonra baskısı hazır olmaktadır. Kargo süreci ortalama 2-3 gün süreceğinden, bu süre sizin kendiniz teslim almanız durumunda daha da hızlı olacaktır.

Davetiye üretimi hangi süreçlerden geçiyor

Tasarımları önceden hazırlanmış olan davetiye modellerimizin baskısı alınarak hazırlanmaktadır. Sipariş alınan modellere uygun kesim ve kalıplarda, sizlerin istediğiniz yazı ve metinler doğrultusunda, önceden hazırlanan modellerin üzerine basılmaktadır. Sizlere teslime hazır hale getirilen bu davetiyeler, son olarak sizlere kargo ile ulaştırılacaktır.

Bana en yakın Anka Cards bayisi nerede?

İstanbul : Mecidiyeköy, Ümraniye, Arnavutköy, Bağcılar, Esenyurt, Topkapı, Fatih Tekirdağ : Çorlu Ankara : İskitler Bursa : Yıldırım Adana : Seyhan Antalya : Muratpaşa Adıyaman, Trabzon, Eskişehir, İzmit, Samsun Almanya : Dortmund Azerbaycan : Bakü Size en yakın bayiliğin adresini öğrenmek için lütfen web sayfamızda bulunan
satış noktaları bölümüne göz atın.

Davetiyeyi nasıl ve hangi yollarla sipariş verebilirim?

Sipariş vermek için resmî Instagram hesabımızdan, web sayfamızdan ve +90 (532) 052 32 60 numaralı telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Instagramda ve web sayfamızda yer alan modellerimizin kodunu ve davetiye üzerine yazılacak bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu doğrultuda; size en kısa zamanda, istediğiniz modelin örneğini, kendi bilgileriniz eşliğinde ileteceğiz

Davetiyelerimizde bilgilerimiz yanlış ya da eksik olur mu?

Düğün, nişan ve sünnet gibi özel günleriniz için sizlere hazırlanan davetiyeler, baskı öncesinde sizlerin onayına sunulur ve siz onay vermeden basımını yapılmaz. Davetiye üzerindeki bilgilerin eksik ya da yanlış olması durumunda, bilgiler düzeltilerek tekrar size iletilir ve onay verdiğinizde baskı sürecine başlarız.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kredi kartı ve havale yoluyla ödemenizi tarafımıza gerçekleştirebilirsiniz.

DAVETİYE METİNLERİ BASKI ÇALIŞMALARI SATIŞ NOKTALARIMIZ
SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ